top of page
Happy-beautiful-bride-laughing-close-up

Apie mus

„Birutės salonas“ – tai daugiau nei dvidešimt metų Kaune veikiantis vestuvinių bei proginių suknelių salonas, kur gausus proginių drabužių pasirinkimas leis kievienai moteriai išsirinkti išskirtinį ir nepakartojamą apdarą ypatingai progai. Šiame proginių drabužių salone neliks pamiršti ir vyrai, šventinį vakarą siekiantys būti ypatingai puošnūs ir elegantiški.

Salono suknelių ir kostiumų kolekcijos nuolat antnaujinamas drabužiais iš garsių mados namų tokių kaip Complice, Gemi, Jovani, Fayazi, Fara Sposa, Kimo Suits ir kitų, išsiskiriančių savo elegancija, prabanga ir orginalumu. Mūsų salone vestuvinę suknelę ras net ir pati išrankiausia nuotaka.

„Birutės salone“ Jus pasitiks ilgametę patirtį turintis personalas, padėsiantis išsirinkti pačią tinkamiausią vestuvinę bei proginę suknelę ar kostiumą, atitinkantį Jūsų norus bei lūkesčius ir kuriantį ypatingą šventės atmosferą. Salono darbuotojos padės priderinti aksesuarus ir papuošalus, be kurių neįsivaizduojama net prabangiausia vestuvinė suknelė ar kostiumas.

Mus rasite:

K. Baršausko g. 51, Kaunas

Tel.: +37067441819 arba 8(37) 743917

Parašykite mums 

Šioje kontaktų formoje galite užsiregistruoti suknelės matavimuisi, palikti atsiliepimą, pastabas, ar tiesiog papasakoti apie savop svajonių suknelę. Nuoširdžiai lauksime Jūsų laiškų

Baršausko 51-10 Kaunas Lithuania Lt- 51422

Email:

  • facebook

Your details were sent successfully!

bottom of page